Jaunās preces

Jaunās preces
Iesūtījis        Izglītojošie raksti     0 Komentāri     Skatījumi (411)
Neviens to nevar noliegt: Pakalpojumu nozare ir Latvijas stiprā puse, kura aizvien būtu jāstiprina. Un tehnoloģijas var uzlabot atsevišķus pakalpojumu veidus un veikt noteiktus mums nepieciešamos uzdevumus, kā arī uzlabot Pakalpojumu nozari kopumā.
Iesūtījis        Izglītojošie raksti     0 Komentāri     Skatījumi (371)
Zināšanas, kā saglabāt savu viedtālruni tīru, ir svarīgas jebkurā laikā, taču COVID-19 dēļ tās ir aktuālas kā vēl nekad. Koronavīrusa pandēmijas laikā tīrīšanai un tīrībai tiek pievērsta galvenā uzmanība - Jūs varat regulāri mazgāt visu, sākot no rokām un beidzot ar durvju rokturiem, un...
Iesūtījis        Izglītojošie raksti     0 Komentāri     Skatījumi (406)
Mūsdienās tehnoloģijas attīstās tik strauji, ka tendenču gada prognozes var šķist novecojušas, pirms tās pat tiek publicētas. Tehnoloģiju attīstība ļauj mums vēl ātrāk mainīties un progresēt, izraisot pārmaiņu ieviešanas paātrināšanos, līdz tā kļūst acīm redzama.
Iesūtījis        Izglītojošie raksti     2 Komentāri     Skatījumi (457)
Dzīve ir nemitīga plūsma – notikumi un vietas nomaina viens otru. Ir svarīgi, lai šajā dzīves hronoloģijā ir nosprausti mērķi uz kuriem tiekties. Un arī mēs ElektroVeikals.lv esam gandarīti parādīt mūsu izaugsmi, it īpaši ja viņa ir tik veiksmīga un skaista kā mūsu jaunais veikals!